مجسمه

همکاری با ما

در صورتی که مایل به همکاری با ما می باشید ،سایت هنری آرس اوربیس در موارد زیر از همکاری شما استقبال می کند :

نویسنده سایت شوید (ویژه افراد هنرمند): در صورتی که هنرمند هستید(در هر زمینه هنری) می توانید با ارسال درخواست (در صورت مناسب بودن حوزه آموزشی شما)در بخش نویسندگان سایت همکاری نمایید.

محصولات خود را از طریق سایت به فروش رسانید(ویژه فروشندگان لوازم هنری): سایت آرس اوربیس از فروشندگانی که لوازم هنری متناسب با مطالب آموزشی سایت را دارا می باشند (انواع خمیر،گل،لوازم مجسمه سازی، گلسازی- و …) دعوت به فروش محصولات خود از طریق ما می نماید. ( لازم به ذکر است از آنجا که در این زمینه ظرفیت همکاری سایت محدود و قابل پر شدن است اولویت با فروشندگانی است که زودتر اقدام کنند یا محصولات مناسبتری داشته باشند)

فروشنده ما باشید (ویژه فروشندگان لوازم تزیینی و افراد فعال) :شما می توانید به عنوان فروشنده و یا بازاریاب سایت با شرایطی اقدام به فروش مجسمه های کوچک تزیینی ما نمایید .شایان ذکر است که بر اساس تجربیات فروشی که داشته ایم این مجسمه ها به دلیل زیبایی و قیمت بسیار مناسبی که داشته اند با اقبال زیاد و خرید  بسیار بالای مردم مواجه شده است. این مورد فعلا فقط برای افراد مقیم تهران امکان پذیر است اما ممکن است در آینده این همکاری در شهرستان ها هم فراهم شود.همچنین بازاریابان محترم می توانند برای فروشگاه سایت اقدام به جذب مشتری کرده و پورسانت دریافت کنند.

 

 

از سایر پیشنهادات همکاری که مناسب باشند استقبال خواهد شد.شما عزیزان می توانید نوع فعالیت و نحوه همکاری خود را به صورت پیشنهاد در این قسمت برای ما ارسال نمایید که در مدت کوتاهی بررسی و رسیدگی خواهد شد.

1 دیدگاه در “همکاری با ما

  1. مدیر گفت:

    تست دیدگاه نوشته های بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *